Студенти Хмельницького політехнічного коледжу всьоме взяли участь в інтерактивному змаганні «Стратегія фірми»

19 березня 2020, 10:26
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Карантин – не привід для байдикування. У навчальному процесі Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» активізувалося використання мережі Інтернет та симулятивних засобів навчання. Зокрема, студенти закладу вже усьоме взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Стратегія фірми», який відбувається в середовищі бізнес-симулятора ViAL+.

До інтерактивного бізнес-батлу долучилась потужна команда політехніків-стратегів. 11 студентів відділення економіки та менеджменту успішно подолали відбірковий етап, стали лідерами своїх груп та пройшли до півфіналу турніру.

Цьогоріч турнір став міжнародним та зібрав близько 2000 гравців з усієї України та з 12 європейських країн, переважно з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Норвегії, Словаччини, Чехії, а також зі США.