Студенти і викладачі кафедри СР взяли участь в онлайн-семінарі «Аналітика для початківців: методи дослідження»

4 червня 2020, 09:39
Кафедра СР Львівської політехніки

Студенти і викладачі кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки взяли участь в онлайн-семінарі «Аналітика для початківців: методи дослідження» від Міжнародного фонду «Відродження».

Викладачами були:

• Максим Яковлєв – директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат політичних наук, доцент, методолог і перекладач;
  • Катерина Зарембо – політична аналітикиня, викладачка, перекладачка, фахівчиня з питань зовнішньої та безпекової політики та громадянського суспільства України, асоційована аналітикиня Центру «Нова Європа», викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Учасникам сподобалися змістовна та влучна інформація, доступна форма викладу, реальні кейси.

Запис семінару