Студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти відвідали дискусію «Українська в мережі»

21 лютого 2020, 14:32
ІППО Львівської політехніки

21 лютого студенти та викладачі Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівської політехніки» відвідали дискусію «Українська в мережі», що її організував з нагоди Міжнародного дня рідної мови Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Гостями дискусії стали:

• Назар Савко, співак, музикант, композитор, автор популярного дитячого каналу «З любов’ю до дітей»;
  • Юлія Сливка, письменниця, призерка «Книжкового форуму – 2019», одна з найвідоміших українськомовних блогерок в «Інстаграмі»;
  • Святослав Літинський, громадський діяч;
  • Тарас Береза, автор оригінальних словників української мови;
  • Наталія Павлишин, керівниця Центру комунікацій Львівської політехніки.

Під час дискусії учасники та гості заходу обговорили становище української мови на сучасних мережевих платформах, її конкурентоздатність в умовах творення блогів, текстових, аудіо- та відео-продуктів, а також важливість спілкування українською мовою у повсякденному житті.