Студенти й викладачі ІГСН взяли участь у зустрічі з представниками Міжнародного благодійного фонду Let’s help

3 березня 2020, 11:39
Кафедра СР Львівської політехніки

29 лютого на запрошення очільниці Управління соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації Тетяни Медвідь в артцентрі «Дзиґа» відбулася зустріч із представниками Міжнародного благодійного фонду Let’s help з м. Києва.

На зустрічі були присутні представники кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» – доцентка Марта Козак, студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення». Модерувала розмову менеджерка роботи з волонтерами Дар’я Літвінова.

Під час розмови слухачів ознайомили з напрямами роботи Фонду, проєктами, результатами діяльності (допомога літнім людям у терцентрах та геріатричних пансіонатах, залучення волонтерів).