Tech Startup School підписала меморандум про співпрацю з ЛОДА та обласною Малою академією наук

20 травня 2020, 11:06
Департамент освіти і науки ЛОДА

18 травня 2020 року на базі Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді було підписано Меморандум про співробітництво.

Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска, директорка Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді Іванна Бородчук та голова правління громадської організації Tech Startup School Назарій Подольчак закріпили підписами документ про співпрацю в напрямі роботи з обдарованою молоддю.

Сторони домовились підтримувати і розвивати науково-дослідницьку діяльність серед школярів. У процесі виконання Меморандуму особливу увагу приділятимуть навчанню, супроводу і реалізації стартап-проєктів, основ ведення бізнесу, підприємництву та фінансовій грамотності учнівської молоді.

Угода вступає у силу з моменту підписання та зберігає чинність упродовж п’яти років з можливістю її подальшого продовження, якщо жодна зі сторін не висловить намір припинити дію цього документа.