Технічний семінар KYB на кафедрі експлуатації та ремонту автомобільної техніки відбудеться дистанційно

4 травня 2020, 14:57
Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки

Шановні студенти, викладачі та випускники кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки!

Раді Вам повідомити, що попередньо запланований технічний семінар, який проводить технічний спеціаліст представництва KYB Сергій Нем’ятий, обов’язково відбудеться 5 травня, але у дистанційному форматі за допомогою уже ресурсів Microsoft Teams або Zoom.

Програма семінару традиційно висвітлює такі теми.

• KYB. Історія, асортимент і новинки.
  • Конструкція та призначення амортизатора. Серії амортизаторів KYB. Пружини «K-Flex».
  • Професійний підбір і гарантійна політика KYB. Розгляд типових гарантійних випадків.
  • Проблема підроблених запчастин.
  • Проєкт «KYB сервіс». Порядок авторизації СТО

Організатори – кафедра експлуатації та ремонту автомобільної техніки Інституту інженерної механіки та транспорту і відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки. Початок о 10:00.

YouTube-канал KYBUkraine