Триває конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології»

31 серпня 2020, 15:55
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

Авторів та авторські колективи запрошують долучитися до конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології». Організатором конкурсу є Сумський національний аграрний університет. Співорганізатори Конкурсу:

• Інститут вищої освіти НАПН України;
  • Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України;
  • Громадська організація «Інноваційний університет»;
  • ТОВ «Видавничо-торговий дім «Університетська книга».

Взяти участь у конкурсі можуть фізичні та юридичні особи, які мають виключні майнові права на використання наукових та навчальних видань.

Кращі видання визначатимуть у таких номінаціях:

• соціогуманітарні та економічні науки;
  • інженерно-технологічні науки;
  • агробіологічні науки та ветеринарні науки;
  • електронне видання.

Для кожної номінації буде присуджено перше, друге і третє місця, а автори/авторські колективи, що здобудуть перемогу, отримають заохочувальні відзнаки.

Прийом матеріалів триватиме до 30 вересня 2020 року.

Форми документів та докладніша інформація – у Положенні про конкурс.