Триває виставка випускниці Хмельницького політехнічного коледжу Владислави Мельникової «Життя крізь полотно»

6 липня 2020, 10:03
Організатори заходу

Музей історії міста Хмельницького продовжує відкривати нові імена у світі художнього мистецтва й запрошує відвідати персональну виставку живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва 23-річної хмельничанки, випускниці Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Владислави Мельникової. На вернісажі «Життя крізь полотно» експонуватимуть близько сорока робіт у різних жанрах і техніках, що характеризують мисткиню як різнобічну творчу особистість.

У своїй творчості художниця-аматорка особливо виокремлює мальовничі пейзажі рідної української природи та соковиті натюрморти, що ніби запрошують до них доторкнутися, зануритись обличчям у грайливі оберемки ромашок і незабудок, спробувати на смак насолоду самого літа, вдихнувши аромат стиглих полуниць і вишень, зображених на полотнах Владислави Мельникової…

Виставка триватиме до 31 липня.