У Центрі інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки стартував новий навчальний рік

31 серпня 2020, 13:35
Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки

27 серпня 2020 року в Центрі інноваційних освітніх технологій Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка стартував навчальний рік на дистанційних курсах підвищення кваліфікації розпочали навчання

Розпочали навчання 5 потоків слухачів, освітян Львівської області, за програмами 5 нових навчальних курсів, об’єднаних єдиною тематикою: «Організація дистанційного навчання у закладі освіти».

Загалом навчаються 11 навчальних груп, 260 педагогів. Наступні потоки – щомісяця до кінця року і вже за 9 програмами.

Навчання відбувається з ініціативи Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за кошти обласної субвенції й покликане сприяти організації та впровадженню ефективного дистанційного(віддаленого) навчання у закладах загальної середньої освіти області в умовах тривалого карантину.