У часі карантину: кафедра міжнародної інформації ІМФН впроваджує інноваційні технології дистанційного навчання

17 березня 2020, 10:32
Кафедра МІ Львівської політехніки

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, забезпечуючи виконання наказу по Львівській політехніці № 126-1-10 від 12 березня 2020 року щодо запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, оперативно перейшла до використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання.

Так, асистент кафедри, к. політ. н. Наталія Дмитришин вже 12 березня за допомогою технологій Skype провела лекцію та практичне заняття з вибіркового курсу «Корпоративний PR» для студентів групи МІ-31 на тему «Засоби корпоративних комунікацій», де за допомогою відеозвʼязку одночасно було долучено 7 із 15 студентів дисципліни.

До речі, цей курс – один із найпопулярніших серед навчальних курсів ОПП «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» першого (бакалаврського) рівня здобувачів освіти.