У фіналі третього сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB переміг проєкт Drinmix

1 липня 2020, 12:45
Tech StartUp School Львівської політехніки

30 червня 2020 року на платформі Zoom відбувся фінальний онлайн-пітч третього сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB, яку проводить інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) спільно з Національним університетом «Львівська політехніка».

За підсумками презентацій журі визначило переможців. Ними стали проєкти:

• Smart cutting board – багатофункціональна «розумна» кухонна дошка – з виграшем 400 000 гривень;
  • Drinmix – робот-бармен – з виграшем 100 000 гривень.

Організатори вдячні командам Childfy та Wi-Hi за активну участь та виконану роботу, а також членам журі за позитивні відгуки та цінні поради для команд, і сподіваються на плідну співпрацю в наступному сезоні.

CIG R&D LAB – це освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивувати студентів, аспірантів, молодих вчених закладів вищої освіти до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проєктів.