У Львівській політехніці розпочато підготовку магістрів за спеціалізацією «Промислова безпека і охорона праці»

1 червня 2020, 14:43
Кафедра ЦБ Львівської політехніки

У Національному університеті «Львівська політехніка» розпочато підготовку магістрів за спеціальністю «Цивільна безпека», спеціалізація «Промислова безпека і охорона праці».

Активне збільшення на теренах Західної України й зокрема у Львівській області кількості високотехнологічних підприємств, компаній, ріст сфери обслуговування призводить до зростання потреби у висококваліфікованих спеціалістах з безпеки праці та техногенної безпеки. Магістри з «Промислової безпеки та охорони праці» володітимуть навичками превентивного й аварійного планування, управління заходами безпеки професійної діяльності, організації та впровадження сучасних систем менеджменту техногенного й професійного ризику на підприємствах і в організаціях будь-якого роду діяльності.

Здобуття фаху магістра з «Промислової безпеки та охорони праці» у поєднанні з освітою, отриманою бакалаврами інших технічних спеціальностей, дасть змогу суттєво розширити можливості подальшого працевлаштування.