У Львівській політехніці стартували курси підвищення кваліфікації для викладачів

10 вересня 2020, 10:17
Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності

9 вересня доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Маряна Руда провела ознайомлювальне заняття на тему «Інтерактивні методики навчання: діджиталізація навчального процесу». На цей модуль записалося 80 науково-педагогічних працівників Національного університету «Львівська політехніка».

Усі присутні на зустрічі спробували надихнутися ідеями, почутими під час перегляду виступу Кена Робінсона на TED talks.

Наступні заняття відбуватимуться онлайн у середовищі MS Teams. Викладачі матимуть нагоду опанувати практичні інструменти застосування цифрових технологій у навчанні, зокрема, йдеться про гейміфікацію навчального процесу (онлайн-квести, вікторини, квізи на платформах Kahoot, Quizizz тощо) і техніки сторітеллінгу на основі вивчення світового досвіду модернізації системи освіти.

Базова мета модуля – покращити комунікацію зі студентами, зробити навчання більш цікавим та ефективним.

Такі курси є ініціативою відділу навчання та розвитку персоналу Львівської політехніки, який очолює Надія Любомудрова.