У Львівській політехніці відбувся онлайн щорічний Міжнародний воркшоп Urban Density Lab Lviv 2020

14 квітня 2020, 15:30
Кафедра містобудування Львівської політехніки

У період з 27 березня до 3 квітня 2020 року у Львівській політехніці відбувся щорічний воркшоп Urban Density Lab Lviv 2020, організований та проведений кафедрою містобудування і кафедрою архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» і Технічним університетом Відня (Institut für Städtebau, Landschaftsarchitektur und Entwerfen, TU Wien Fakultät für Architektur).

У воркшопі взяли участь 33 студенти з обох університетів та 8 тьюторів. У рамках віртуального воркшопу опрацьовували актуальні для Львова території заводу «РЕМА» та району Персенківка, запропоновані головним архітектором Львова Антоном Коломєйцевим.

– Викликом стало проведення віртуального воркшопу, що потребувало корегування методики проведення, пошуку нових підходів до проєктування та організації комунікації студентів між собою, щоб не знівелювати важливу цінність воркшопу, що полягає у дискусії, обговореннях, критиці. Цей досвід є цінним для студентів та тьюторів і демонтрує те, що немає неможливих завдань для людей, об’єднаних спільною ідеєю, – зазначає Коник Соломія, асистентка кафедри містобудування (тьютор воркшопу).

Участь у заході взяли:

• Andreas Hofer – професор Технічного університету Відня;
  • Christian Gigler – викладач Технічного університету Відня;
  • Богдан Черкес – професор, директор Інституту архітектури та дизайну;
  • Галина Петришин – завідувач кафедри містобудування;
  • Ігор Гнесь – завідувач кафедри архітектурного проєктування та інженерії;
  • Cоломія Коник – асистент кафедри містобудування;
  • Катерина Рибенчук – асистент кафедри архітектурного проектування та інженерії;
  • Марина Пелещак – студентка кафедри містобудування.

Запрошений лектор – Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.