У період з 27 березня до 3 квітня 2020 року у Львівській політехніці відбувся щорічний воркшоп Urban Density Lab Lviv 2020, організований та проведений кафедрою містобудування і кафедрою архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» і Технічним університетом Відня (Institut für Städtebau, Landschaftsarchitektur und Entwerfen, TU Wien Fakultät für Architektur).
У воркшопі взяли участь 33 студенти з обох університетів та 8 тьюторів. У рамках віртуального воркшопу опрацьовували актуальні для Львова території заводу «РЕМА» та району Персенківка, запропоновані головним архітектором Львова Антоном Коломєйцевим.
– Викликом стало проведення віртуального воркшопу, що потребувало корегування методики проведення, пошуку нових підходів до проєктування та організації комунікації студентів між собою, щоб не знівелювати важливу цінність воркшопу, що полягає у дискусії, обговореннях, критиці. Цей досвід є цінним для студентів та тьюторів і демонтрує те, що немає неможливих завдань для людей, об’єднаних спільною ідеєю, – зазначає Коник Соломія, асистентка кафедри містобудування (тьютор воркшопу).
Участь у заході взяли:
- Andreas Hofer – професор Технічного університету Відня;
- Christian Gigler – викладач Технічного університету Відня;
- Богдан Черкес – професор, директор Інституту архітектури та дизайну;
- Галина Петришин – завідувач кафедри містобудування;
- Ігор Гнесь – завідувач кафедри архітектурного проєктування та інженерії;
- Cоломія Коник – асистент кафедри містобудування;
- Катерина Рибенчук – асистент кафедри архітектурного проектування та інженерії;
- Марина Пелещак – студентка кафедри містобудування.
Запрошений лектор – Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.