У Міністерстві освіти і науки обговорили питання вдосконалення конкурсного відбору проєктів молодих учених

16 червня 2020, 11:54
Рада молодих учених при МОН

Нещодавно відбулося спільне засідання представників Міністерства освіти і науки України та Ради молодих учених при МОН. Під час заходу обговорювали пропозиції щодо удосконалення умов проведення конкурсного відбору проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України наголошує, що конкурс є важливим інструментом розвитку молодої науки та підтримки дослідницьких ініціатив молодих учених в академічному середовищі. Висловлені від РМУ пропозиції стосувалися питань:

• удосконалення технічного супроводу;
  • оновлення складу експертів секцій;
  • оновлення переліку наукових напрямів;
  • створення бази з коротким описом проєкту;
  • мотивації роботи експертів;
  • створення методичних рекомендацій для авторів проєктів;
  • розробки наказу стосовно імплементації Кодексу експерта.