У Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою відбулася зустріч з українцями з Німеччини

26 лютого 2020, 10:19
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» вдячний Михайлові Климашу, докторові технічних наук, професорові, завідувачеві кафедри телекомунікацій ІТРЕ, за корисне знайомство з подружжям Лунтовських, яке відбулося 24 лютого 2020 року.

З ними заступники директора МІОКу Андрій Яців та Оксана П’ятковська поспілкувались про викладання української мови за кордоном, проблеми українського шкільництва у Німеччині, отримали багато корисної інформації про особливості освітнього процесу у Німеччині, зокрема у Саксонії (м. Дрезден).

Олена Лунтовська поділилася власним досвідом викладання української мови як мови країни походження у німецьких школах Саксонії та розповіла про можливості складати іспити з української мови, які визнані Міністерством частиною Abitur іспиту.