У Студентському храмі на території студмістечка Університету завершився блок зустрічей «Шукач Бога. 2.0»

12 листопада 2020, 12:29
Центр Студентського Капеланства

10 листопада 2020 року «Шукач Бога. 2.0» вустами о. Юрка Остапюка підсумував пройдений матеріал у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка».

Отже, шукати Бога не є соромно, і це не має бути галочка у списку, що я є українцем, патріотом, християнином. В кожного свій шлях, і сказати в 25, що я не вмію молитись, це нормально, бо ти це усвідомлюєш і вчишся, шукаєш Бога. Ми не є самотніми (навіть якщо ми десь так себе почуваємо), тому що нам є куди прийти, просто побути чи поговорити, випити каву, в тому числі й у дзвіниці. Також повторили загальні висновки всього курсу.

Закінчився блок конкретних зустрічей, але «Кава з капеланом» у дзвіниці не закінчується, як кава просто. Тому стежте за анонсами і чекайте наступного вівторка!