Учні Академічної гімназії при Університеті увійшли до числа переможців ІІІ Міського літературного конкурсу

29 травня 2020, 10:19
Академічна гімназія Львівської політехніки

У Львові відбувся ІІІ Міський літературний конкурс «У римах світлих оживає слово», на який було подано дописи, казки, поезії та оповідання учнів Академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» – юних журналістів газети «Світ гімназії».

За підсумками конкурсу гімназисти увійшли до числа переможців:

• Лавреати: Бобак Анна, 7-А; Чухрай Марта, 2-А;
  • І місце – Колдовська Стефанія, 2-А; Говоруха Юрій 1-Б;
  • ІІ місце – Шайда Софія, 7-А; Колкова Олена, 4-В; Демінський Богдан, 3-Б; Данилків Марічка, 1-В; Іванчук Юліана, 1-Б;
  • ІІІ місце – Пашкевич Катерина, 7-Б; Белей Анна, 6-В; Шайда Юрій, 3-А; Логін Тадей, 2-А; Бобак Вікторія, 4-А.

Керівниця проєкту і голова журі – старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки, поетеса, членкиня Української асоціації письменників, лауреатка літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, членкиня поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії» Наталія Калиновська.