![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/12/illustrations/1605096003-708t.jpg?itok=z5JkI_x6×tamp=1605214094)
Учні та вчителі української суботньої/недільної школи громадської організації «Середземноморське об’єднання українців» в Анталії та Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» провели відеозустріч-телеміст.
Участь у заході взяли учні, вчителі та батьки школи, що діє при громадській організації «Середземноморське об’єднання українців», консул України в Анталії Емір Рустамов, голова Середземноморського об’єднання українців Наталія Караджа.
«Місто Лева» представили директор Академічної гімназії при Львівській політехніці Леся Юхман, вчителі та гімназисти, заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Цмоць.
Учні обмінялись тематичними малюнками, провели мовну вікторину. Було також обговорено ідеї майбутньої співпраці двох шкіл.
Секретар Робочої групи з питань співпраці Львова з містами Турецької Республіки Ірина Джиговська, яка зараз перебуває в Анталії, передала учням першого класу української суботньої/недільної школи 150 книг, які були зібрані навчальними закладами Львова у рамках акції «Рідна книга для українців Анталії».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/12/gallery/1605096003-710.jpg?itok=MAuq4xWL×tamp=1605214094)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/12/gallery/1605096017-920.jpg?itok=H6W2P29d×tamp=1605214094)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/12/gallery/1605096018-106.jpg?itok=vF9Ejyxk×tamp=1605214094)