«Українці на Канарських островах»: МІОК продовжує співпрацю з телеканалом «Перший Західний»

18 березня 2020, 11:42
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» продовжує співпрацювати з телеканалом «Перший Західний» та розповідати про життя українців у різних куточках планети.

Нещодавно старша наукова співробітниця Інституту Оксана Горда взяла участь у передачі «Українці у світі. Українці на Канарських островах» з Ярославом Сватком. Відбулася й розмова в режимі онлайн з Олесею Лилак-Чижович, головою асоціації тамтешніх українців «Дві Землі. Два Сонця».

Як живуть наші мігранти на острові вічної весни? Чи багато їх там? Як гуртуються та популяризують свою національну культуру? Які гуманітарні проекти мають наміри реалізувати та якої допомоги потребують від нас?

Відповіді на ці питання шукайте у відеозаписі передачі «Українці на Канарських островах».