Українські науковці мають змогу долучитися до безкоштовного вебінару щодо використання платформи SciVal

7 липня 2020, 15:12
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

8 липня 2020 року для українських науковців відбудеться безкоштовний вебінар на тему «SciVal: Як оцінити результати досліджень у світі даних?». Йтиметься про використання можливостей аналітичної платформи «SciVal», яка дає змогу проводити бенчмаркінг, стратегічне планування та отримувати інформацію, важливу для ефективного управління науково-технічною та інноваційною діяльністю.

Вебінар проведуть фахівці компанії «Elsevier» Бартломей Вєнцковскі та Кшиштоф Шиманьскі.

Інформація буде цікавою для керівників і наукових співробітників закладів вищої освіти та наукових установ, аспірантів і студентів, які здійснюють наукові дослідження та займаються інноваційною діяльністю.

Під час вебінару заплановано розглянути такі питання:

• як мої публікації виглядали в контексті обраного напряму досліджень або установи?
  • як порівняти результати досліджень із іншими вченими у світі?
  • як шукати провідні установи чи окремих вчених за своїм напрямом досліджень?

Початок вебінару – о 12:00 за київським часом. Мова заходу – англійська. Приєднатися до вебінару зможуть усі охочі за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, що відповідно до наказу МОН доступ до аналітичної платформи SciVal за рахунок коштів держбюджету відкрито на базі шести українських установ, зокрема й Національного університету «Львівська політехніка».