В ІІМТ відбувся семінар щодо неперервності освіти для керівників закладів професійної освіти області

21 лютого 2020, 14:13
Кафедра ЗВДВ Львівської політехніки

Нещодавно на кафедрі зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар за участю керівництва більшості закладів професійної освіти області. Темою обговорення була неперервність освіти, перехід випускників коледжів і ліцеїв в університети.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Ігор Грибик розповів про особливості та перспективи вступу до Львівської політехніки випускників із дипломом молодшого спеціаліста. Заступник директора Інституту інженерної механіки та транспорту Роман Качмар описав перспективи співпраці навчальних закладів і виробництв за рахунок дуальної освіти. Завідувачка кафедри ЗВДВ Олеся Максимович презентувала напрями підготовки і переваги навчання.

Учасники заходу з великим інтересом ознайомилися з пропозиціями, а також оглянули навчальні лабораторії кафедри ЗВДВ.