В Інституті гуманітарних та соціальних наук відбувся онлайн-семінар «Нова парадигма якості освітніх програм»

1 липня 2020, 11:33
Інститут гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки

30 червня 2020 року в Інституті гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» відбувся онлайн-семінар «Нова парадигма якості освітніх програм».

Мета організації семінару – обговорення актуальних питань щодо розроблення, удосконалення та акредитації освітніх програм, яка відбувається за новими вимогами, розробленими Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Учасниками заходу були дирекція і деканат ІГСН, гаранти освітніх та освітньо-наукових програм спеціальностей і голови науково-методичних комісій спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Інституті; завідувачі кафедр ІГСН.

Окрема подяка за змістовні рекомендації, настанови та пропозиції Роману Шуляру – керівнику Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки, Валерію Свірідову – начальнику навчально-методичного відділу Львівської політехніки, та Анні Гелеш – заступниці начальника навчально-методичного відділу Університету.