В ІППО організували та провели онлайн засідання V Круглого столу «Стратегія екологічної безпеки України»

25 травня 2020, 14:09
Кафедра ЦПП Львівської політехніки

Нові виклики потребують нових рішень! 22 травня 2020 року кафедра цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка спільно із Західним науковим центром НАН України організувала та провела з використанням платформи Microsoft Teams засідання V Круглого столу «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір». Цей захід кафедра ЦПП проводить уже п’ять років поспіль.

Незважаючи на наявність перешкод, бар’єрів у тогочасному світі, викликаних пандемією, викладачі кафедри та студенти Інституту вкотре засвідчили потребу продовжувати академічне спілкування, обговорити проблеми, що цікавлять сучасну наукову спільноту в галузі екологічного права. Організатори вдячні учасникам цього наукового заходу – науковцям Львівської політехніки, представникам наукової спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету внутрішніх справ, представнику МБО «Екологія-Право-Людина» Софії Шутяк, які проявили зацікавленість, надали матеріали доповідей, виступили, поділилися своїми думками і міркуваннями щодо еколого-правових проблем та шляхів їхнього розв’язання.