В ІППТ відбулася лекція Аліни Бойчук – очільниці регіональної дирекції ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

19 лютого 2020, 12:53
Лев Кльоба, ІППТ Львівської політехніки

17 лютого 2020 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки відбулася зустріч керівництва ІППТ з Аліною Бойчук – очільницею Південно-Західної регіональної дирекції ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна».

Пані Бойчук – досвідчена керівниця, вже більше десяти років очолює регіональне управління. ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» – лідер українського ринку страхового бізнесу. Власником 100% її акцій є польська страхова компанія PZU.

Директорка поспілкувалася з викладачами кафедри фінансів, обліку та аналізу ІППТ. У розмові взяли участь: Йосип Хром’як – директор Інституту, Юрій Слюсарчук – заступник директора, Марія Лапішко – декан факультету, Наталія Батьковець – директорка Коледжу інноваційних технологій, Лев Кльоба і Орися Волошин – доценти кафедри ФОА. Також гостя прочитала для студентів Інституту лекцію на тему «Страхування в Україні – сучасний стан та перспективи розвитку».

Докладніше про лекцію Аліни Бойчук

Приєднані файлиРозмір