В навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-4» відбулась чергова англомовна школа для викладачів Університету

30 січня 2020, 12:30
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

20–25 січня в навчально-оздоровчому таборі Університету «Політехнік-4» відбулась чергова, вже восьма зимова англомовна школа Camp Believe Teacher Professional Development & English Language, організована кафедрою іноземних мов Львівської політехніки (викладачки Наталія Мукан, Наталія Гой, Ольга Цубова) та волонтерами Корпусу миру США (Glenn Anderson, Shaun Hicks, Melanie Graham, Morgan Kincaid, Kline Riley).

Метою школи було підвищення педагогічної майстерності й професійності, рівня володіння англійською мовою викладачами Університету. Програма охоплювала інтерактивну роботу в мінігрупах за участю носіїв мови на тему сучасних методів навчання, критичного мислення, академічної доброчесності тощо; проведення тематичних вечорів, квестів, конкурсів, інтеграційних та інших заходів.