В Університеті відбудеться зустріч із заступницею голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації

12 лютого 2020, 15:13
Організатори заходу

13 лютого 2020 року в аудиторії 310 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч студентів із Кірою Рудик, заступницею голови комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, на тему «Стартап на мільярд. Як змінити світ?».

• Як ідея може змінити світ?
  • Як створити свій стартап?
  • Як зробити його успішним?
  • Як продати свій стартап за мільярд?
  • Де тут #перемога, а де точки до зросту?
  • Що може зробити молодь сьогодні і чому саме вона є рушійною та креативною силою розвитку нашої держави?

Кіра Рудик – жінка, яка продала свій стартап компанії Amazon за 1 мільярд доларів. Випускниця Києво-Могилянської академії, працювала в кількох ІТ-компаніях України та США, пройшла шлях від тестувальниці до топ-менеджерки.

Вхід за умови попередньої реєстрації. Початок о 16:00.