Віце-президент Асоціації професійних митних посередників провів відкриту лекцію для студентів кафедри ЗМД

14 лютого 2020, 15:26
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

12 лютого 2020 року викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності мали змогу зустрітись із Русланом Велещуком – віце-президентом Асоціації професійних митних посередників, засновником компанії ТОВ «ГРІН ЛАЙТ ЛТД», автором та спікером курсів з підготовки агентів митного оформлення, практикуючим агентом з митного оформлення з 20-річним досвідом, а також випускником Національного університету «Львівська політехніка».

Віце-президент провів відкриту лекцію, що була присвячена базовим умовам поставки і міжнародним правилам тлумачення комерційних термінів Incoterms 2020. Експерт, зокрема, звернув увагу присутніх на останні зміни Incoterms, розкрив чимало практичних аспектів використання цих термінів у текстах зовнішньоекономічних контрактів, відповів на запитання аудиторії, а також презентував кафедрі постери та посібники Incoterms 2020.

Кафедра висловлює щиру подяку панові Руслану за цікаву та змістовну лекцію!