Відбулися чергові збори первинної профспілкової організації працівників Львівської політехніки

25 червня 2020, 15:55
Первинна профспілкова організація працівників Львівської політехніки

24 червня у режимі відеоконференції відбулися чергові збори первинної профспілкової організації працівників Національного університету «Львівська політехніка».

На зборах було прийнято такі рішення.

1. Про затвердження змін до Положення про порядок надання житла в гуртожитку для малосімейних у частині визначення рейтингу претендентів на поселення в гуртожиток № 6.
  2. Про надання матеріальної допомоги спілчанам Університету з метою компенсації витрат на оплату ІФА-тестів, необхідних для поселення у навчально-оздоровчі табори Львівської політехніки.
  3. Про передачу на час літніх канікул повноважень Профкому президії Профкому працівників Університету.
  4. Про затвердження видатків на матеріальну допомогу за заявами спілчан Львівської політехніки.