Відбувся перший в історії кафедри ЕКС онлайн-захист магістерських кваліфікаційних робіт

29 травня 2020, 14:55
Кафедра ЕКС Львівської політехніки

27 травня упродовж 3,5 год відбувалася відеоконференція захисту магістрами наукової освітньої програми кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем. Захищали свої наукові роботи 7 магістрантів. Присутніми на конференції були 22 особи з числа викладачів та студентів кафедри.

Захід пройшов на високому науковому і організаційному рівні. Усі студенти отримали відмінні оцінки. Один із захистів відбувався англійською мовою. Роботи двох студентів подавали на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, де вони отримали дипломи І ступеня. Троє магістрантів отримають дипломи з відзнакою, одного рекомендовано до вступу в аспірантуру.

Голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри Академії сухопутних військ України, д.т.н., професор Ю.В. Шабатура, відзначив високий рівень виконаних робіт та підготовки усіх магістрантів, а також добрі умови проведення захисту.