Відкрито набір на літню онлайн-школу «Медіазліт» для журналістів-початківців

11 червня 2020, 10:44
За матеріалами сайту «Громадський Простір»

Для журналістів-початківців, які прагнуть відповідати сучасним викликам професії, громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на літню онлайн-школу «Медіазліт». Її мета – підготувати універсального професіонала, який зможе бути не лише автором тексту, але й фотографом, оператором, монтажером, SMM-спеціалістом.

5 причин стати учасником школи

1. У програмі: теоретичні та практичні онлайн-заняття, майстер-класи відомих журналістів та експертів зі створення медіаматеріалів.
  2. У перервах між заняттями – домашні завдання та робота над курсовими проєктами.
  3. За результатами навчання студенти підготують власний мультимедійний матеріал за підтримки менторів школи.
  4. Учасники, які успішно завершать курс, отримають сертифікати та стипендію на реалізацію власного проєкту.
  5. Для найактивніших слухачів передбачені приємні бонуси та подарунки.

Навчальний курс спрямований на журналістів-початківців: студентів, нещодавніх випускників, молодих фахівців та охочих змінити професію.

Період роботи школи: червень – серпень 2020 року. Вона складатиметься з 4 модулів, які включають загалом понад 20 онлайн-занять. Перші два заняття відбудуться 17 та 19 червня на онлайн-платформі Zoom.

Для участі у літній школі «Медіазліт» потрібно заповнити онлайн-анкету до неділі, 14 червня 2020 року, включно.