Вихованець доцентки Університету здобув ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі для учнів «Еко-Техно Україна 2020»

20 лютого 2020, 10:55
Кафедра ВГА Львівської політехніки

У лютому 2020 року учні Львівської обласної Малої академії наук взяли участь у конкурсі «Еко-Техно Україна 2020» – національному етапі Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF 2020. Захист учнівських проєктів частини «Техно-Україна» відбувався на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У підсумку львівські малі академіки здобули кілька нагород. Зокрема, учень 11 класу Львівської лінгвістичної гімназії Богдан Боровик посів ІІІ місце у категорії «Інженерна механіка». Його наукова керівниця – доцентка кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка», кандидат фізико-математичних наук Любов Янків-Вітковська – одержала грамоту від організаторів за самовіддану роботу з обдарованою молоддю України.