Викладачі ІНЕМ пройшли міжнародне стажування у Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташіца

12 лютого 2020, 14:20
Кафедра ОА Львівської політехніки

Викладачі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Оліховський та Алла Ясінська побували на міжнародному навчально-науковому стажуванні на факультеті менеджменту Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташіца у Кракові, Польща.

Спільно зі зарубіжними колегами наші науковці організували корисні навчально-методичні та лекційні заняття для студентів Львівської політехніки, які навчаються в академії на другому (магістерському) рівні вищої освіти за програмою подвійних дипломів.

Під час стажування львівські політехніки з’ясували базові засади і принципи організації навчальної, дослідницької та наукової діяльності, вивчили європейський досвід організації дослідницької та наукової діяльності на прикладі Гірничо-металургійної академії. Крім того, проаналізовано підходи до формування методичного забезпечення навчальних дисциплін, принципи міжпредметних зв’язків та критерії оцінювання знань студентів.