Викладачі Технологічного коледжу Львівської політехніки одержали нагороди з нагоди Дня працівників освіти

6 жовтня 2020, 10:29
Технологічний коледж Львівської політехніки

Відповідно до Наказу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 21.09.2020 р. № 03-11/21 за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти та активну участь у підготовці фахівців, вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджені педагогічні працівники Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка»:

• Бойко Наталія Михайлівна, заступник директора;
  • Галянчук Надія Степанівна, викладач;
  • Ковалишин Надія Тарасівна, викладач;
  • Леськів Володимир Володимирович, викладач;
  • Петришин Галина Ігорівна, завідувач відділення;
  • Підвальний Мар’ян Володимирович, заступник директора;
  • Радзівон Любов Іванівна, головний бухгалтер;
  • Романко Світлана Миколаївна, викладач;
  • Сташків Наталія Вікторівна, викладач;
  • Штаюра Сесілія Михайлівна, викладач.

Відповідно до Наказу Національного університету «Львівська політехніка» від 29.09.2020 р. № 3130-3-10 за значні досягнення у професійній діяльності, забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти, активну участь у підготовці фахівців та з нагоди Дня працівників освіти дипломами Національного університету «Львівська політехніка» нагороджені:

• Бабін Тетяна Іванівна, викладач;
  • Кірницька Галина Ігорівна, викладач;
  • Макух Тетяна Іванівна, викладач;
  • Мельник Олеся Олександрівна, викладач;
  • Пірожик Ольга Володимирівна, викладач;
  • Шафранська Юлія Василівна, викладач.

Напередодні відзначення Дня працівників освіти директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Іван Костюк привітав колег із професійним святом та урочисто вручив нагороди.