Викладачки кафедри української мови одержали диплом учасника ТОП–10 Всеукраїнського «Біографічного рейтингу – 2019»

7 вересня 2020, 10:08
Кафедра української мови Львівської політехніки

Дипломом «Учасника ТОП–10» від Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, Інституту біографічних досліджень та Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу – 2019» у номінації «Збірник біобібліографічних матеріалів» нагороджено Оксану Микитюк, Лілію Харчук та Ірину Ментинську за укладання біобібліографічного показника «Фаріон Ірина Дмитрівна. Доктор філологічних наук, професор» (Львів : Вид-во Львівської політехніки, 2019).

У виданні висвітлено життєвий, науковий та громадсько-політичний шлях відомого мовознавця та політика, доктора філологічних наук, професора Ірини Фаріон. У вступних статтях М. Тимошика, М. Слабошпицького та О. Микитюк розкрито вагомі здобутки автора в науковій і політичній царинах та роль Ірини Фаріон в суспільно-політичних процесах країни і науково-педагогічній діяльності. Бібліографія містить повний перелік наукових та основних публіцистичних праць автора, її культурологічних і просвітницьких проєктів, блогів та інтерв’ю.