Випускниця Академічної гімназії при Університеті отримала премію в рамках Програми підтримки обдарованої молоді

23 жовтня 2020, 10:25
За матеріалами сайту Львівської міської ради

Четвертий рік поспіль учні львівських шкіл отримують премію у розмірі 10 тисяч гривень за здобутки у навчанні. Цьогоріч премію в рамках Програми підтримки обдарованої молоді Львова Андрій Садовий вручив тридцятьом особам.

Для визначення переможців керівна рада оцінювала претендентів на отримання одноразових премій Львівської міської ради за такими критеріями:

• наявність нагород міжнародного рівня;
  • наявність нагород всеукраїнського рівня;
  • участь у міжнародних та всеукраїнських проєктах, конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом;
  • участь у громадській та волонтерській діяльності, учнівському самоврядуванні;
  • оцінка рекомендації;
  • оцінка мотиваційного листа.

За результатами оцінювання переможцями стали 30 учасників згідно визначеного рейтингу, відтак їм буде виплачено премію у сумі 10 000 гривень кожному.

Серед найкращих представників обдарованої молоді, які отримали одноразовою премією Львівської міської ради – Вероніка Воловик, випускниця Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».