![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/03/illustrations/screenshot3t.jpg?itok=y8D9VHBL×tamp=1591170326)
За 11 років існування кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки дала путівку в життя значній кількості талановитих випускників, які залюбки відвідують кафедру та комунікують зі студентами, ділячись спогадами й отриманим досвідом.
Нещодавно на кафедрі відбулася Zoom-зустріч з випускницею Юлею Бекеш – marketing outreach manager у IT-компанії N-iX. Юлія поділилась зі студентами та викладачами історією свого вдалого кар’єрного старту і росту, своїми життєвими та професійними досягненнями. Подякувала рідній кафедрі за отримання знання й зазначила, що з гідністю носить звання випускниці кафедри СКІД. Також випускниця розказала, як не зупиняється на досягнутому і постійно вдосконалює свої навички та знання.
Особливу увагу у розмові було приділено саме здобутим на кафедрі СКІД навичкам та знанням і як вони допомогли у професійній діяльності випускниці.
Колектив кафедри СКІД радіє успіху й досягненням кожного свого випускника.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/03/gallery/screenshot_3.jpg?itok=ENfcwjFK×tamp=1591170326)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/03/gallery/screenshot_4.jpg?itok=c2u5KkUA×tamp=1591170326)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/03/gallery/screenshot_5.jpg?itok=UorvYcNg×tamp=1591170326)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/03/gallery/screenshot_7.jpg?itok=rk1OSneu×tamp=1591170326)