Випускник Академічної гімназії при Львівській політехніці набрав 200 балів ЗНО з математики й одержав премію від міста

27 серпня 2020, 10:30
За матеріалами сайту Львівської міської ради

Освіта – пріоритет Львова. Ще з 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання серед випускників шкіл. І цей рік не став винятком: 33 учні Львова набрали найвищі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні з базових дисциплін 2020 року.

Загалом у Львові – 41 найвищий результат на ЗНО-2020: 25 випускників отримали по 200 балів та 8 випускників – по 400 балів. Зокрема, 16 показали найкращий результат на тестуванні з математики: з них 13 осіб є вихованцями Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також по представнику з ліцею № 52 імені М. Лобачевського, Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» та ліцею № 2.

Нещодавно випускників привітав міський голова Львова Андрій Садовий та вручив їм премії від міста. Випускник Львівської академічної гімназії при Університеті Артур Бойчук одержав 5000 гривень.