Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Випускник кафедри фінансів Станіслав Усанін розповів про враження від навчання

7 серпня 2020, 12:08
За матеріалом кафедри фінансів

«Мені 28 років. Тому 8 років я закінчив навчання у Львівській політехніці на кафедрі фінансів. У багатьох після школи постає питання:  що робити далі? Йти вчитися і продовжувати навчання? Чи вартує одразу йти працювати? Я дам вам рекомендацію з власного досвіду. Чому я вибрав саме цю кафедру? Ще у школі я помічав, що маю лідерські якості з організації класної роботи, серед своїх однокласників я був завжди організатором всіх подій та заходів, а якщо щось стосувалося грошей, то я завжди брав на себе відповідальність по їх збору та підрахунку чи розрахунку. Я зрозумів, що робота з фінансами та процес їх надходжень та розрахунків мене особливо цікавить, мені було цікаво, звідки вони беруться, хто і як їх генерує, як вони розподіляються, як їх заробити.

Я хотів розвинути у собі талант рахувати, розподіляти та ефективно використовувати фінанси. Також пріоритетом для мене були комунікації. І саме на цій кафедрі, саме завдяки висококваліфікованим викладачам  менеджменту, мікро/макро економіки, фінансів загалом, логістики, філософії, математики, інформатики та багатьох різних цікавих та дуже повчальних предметів, я здобув безцінний багаж знань, який після  отримання диплому хотів практикувати.

Після закінчення університету на ринку праці, шукаючи, де здобувати практику і реалізовувати знання, спочатку я стикнувся з проблемою, що всі хочуть людей з досвідом роботи… Однак я вирішив не здаватись. Невдовзі потрапив до успішної компанії COMFY на співбесіду з конкуренцією 30 людей на 1 місце на продавця-консультанта. Мене взяли на роботу. Тут пропрацював 7 років, а за ці роки дійшов до посади керівника магазином вже після 1,5 роки посади продавця. Успішно керував трьома магазинами зі штатом у 40-70 людей одночасно, зараз маю власний бізнес.

Рекомендую обирати кафедру фінансів: тут вас навчать критично мислити та продуктивно комунікувати».

 

Сторінка кафедри фінансів у соцмережі Фейсбук.