Визначено переможців Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» Львівської політехніки

26 травня 2020, 12:03
Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Визначено переможців Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» Національного університету «Львівська політехніка» за результатами 2019 року в окремих номінаціях.

• Архітектура та будівництво – к.т.н., докторант кафедри автомобільних доріг та мостів Бліхарський Ярослав Зіновійович (Інститут будівництва та інженерних систем).
  • Інформаційні науки, телекомунікації – к.т.н., асистент кафедри інформаційних технологій видавничої справи Ізонін Іван Вікторович (Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій).
  • Електроніка та комп’ютерна техніка – к.т.н., докторант кафедри електронних приладів Іванюк Христина Богданівна (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки).
  • Науки про Землю та сталий розвиток – к.т.н., cтарший викладач кафедри цивільної безпеки Литвиняк Оксана Ярославівна (Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола).
  • Інженерія та автоматика – аспірант кафедри електро-мехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Боровець Тарас Васильович (Інститут енергетики та систем керування).
  • Математика, фізика та хімія – к.ф.-м.н., старший науковий співробітник, ДБ/Варізон при кафедрі загальної фізики Кашуба Андрій Іванович (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук).
  • Матеріалознавство – молодший науковий співробітник, ДБ/Анод при кафедрі хімії і технології неорганічних речовин Шепіда Мар’яна Володимирівна (Інститут хімії та хімічних технологій).
  • Гуманітарні науки: історія, філософія, право, соціологія, соціальна робота, політологія – к.і.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Вовк Наталія Степанівна (Інститут гуманітарних та соціальних наук).
  • Суспільні науки: економіка та менеджмент – асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Дзюрах Юрій Михайлович (Інститут адміністрування та післядипломної освіти).
  • Гуманітарні науки: мовознавство, культурологія, мистецтвознавство і дизайн – к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Федушко Соломія Степанівна (Інститут гуманітарних та соціальних наук).