Визначено переможців Всеінститутського хакатону стартапів ІКНІ Львівської політехніки

27 квітня 2020, 14:27
Колегія та профбюро ІКНІ Львівської політехніки

Завершився Всеінститутський хакатон стартапів, організований колегією та профбюро Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. У заході взяли участь 33 учасники, об’єднаних у вісім команд, кожна з яких представила свій унікальний проєкт.

• Почесне третє місце посіла команда Eve та їхній сервіс дистанційних практичних завдань.
  • Друге місце здобула команда Glitch, яка презентувала власну бот-гру UniClimb – цікавий проєкт, що дасть змогу викладачам і студентам проводити мотивуючі змагання й отримувати додаткові бали.
  • Переможцем хакатону стартапів стала команда Don’t be crazy із чудовим веб-сервісом RedLine для розподілу обов’язків студента, аби він ніколи не забував, що потрібно зробити передусім.

Організатори висловлюють подяку всім партнерам, адже без їхньої підтримки навряд би відбулися такі змагання:

• DartaArt;
  • Sigma Software;
  • ELEKS;
  • Global Logic;
  • Клубу випускників Львівської політехніки;
  • Lighthouse consulting Україна.