Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу робіт з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

17 березня 2020, 16:32
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

28 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Відповідно до листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» галузевою конкурсною комісією ухвалено рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Серед переможців – двоє представників Львівської політехніки:

• диплом ІІ ступеня – Смерека Лілія Василівна, науковий керівник – Мельник Ольга Григорівна, професор, завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності;
  • диплом ІІІ ступеня – Скибінський Назар Олександрович, науковий керівник – Жежуха Володимир Йосипович, доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності.

Докладніше – на сторінці конкурсу