За допомогою спеціалістів НТБ Університету бібліотекарі каталогізували книги у тестовій версії АБІС Koha

1 вересня 2020, 14:13
Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

Фахівці бібліотек, які прослухали курс лекцій на онлайн-тренінгу «АБІС Koha та створення електронного каталогу у бібліотеках ЗВО», від 15 липня до 31 серпня мали завдання каталогізувати книги у тестовій версії АБІС Koha.

Щоп’ятниці відбувалися групові консультації, під час яких на базі платформи Zoom у, так би мовити, «прямому ефірі» в АБІС Koha спеціалісти Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Завалій та Оксана Шуберт аналізували бібліографічні записи бібліотекарів, виправляли помилки, пояснюючи чому саме так, а не інакше.

А ще бібліотекарі мали змогу отримати відповіді на запитання, які виникали в них у процесі аналізу, або були підготовлені впродовж кожного тижня, коли вони каталогізували книги самостійно.

У наступному етапі працівники бібліотек каталогізують та ставлять на інвентарний облік видання із власних фондів вже не в тестовій, а в робочих версіях АБІС Koha кожної бібліотеки.