За участю львівських політехніків розпочалася ІІІ Міжнародна конференція IDDM 2020

20 листопада 2020, 10:51
Організаційний комітет IDDM 2020

19 листопада 2020 року у місті Векше, Швеція, розпочалася ІІІ Міжнародна конференція IDDM 2020 (The 3rd International Conference on Informatics & Data-Driven Medicine). Організаторами конференції є Національний університет «Львівська політехніка», Університет Ліннея, Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького та Національний університет «Запорізька політехніка».

IDDM фокусується на всіх технічних та практичних аспектах останніх досліджень і результатів міжнародних дослідників, науковців та медичних працівників, а також стосується тем інтелектуальної обробки медичних даних. Ця конференція надає можливість для обміну новими ідеями, налагодження ділових і дослідницьких відносин та пошуку глобальних партнерів для майбутньої співпраці.

У перший день відбулося відкриття та провели першу секцію конференції. Захід триватиме до 21 листопада.