Захист курсових робіт на кафедрі ЦПП

18 травня 2020, 10:45
Кафедра ЦПП Львівської політехніки

Шановні студенти!

Відповідно до Наказу «Про вжиття заходів з підготовки до атестації та проведення екзаменаційної сесії у дистанційному режимі» № 217-1-10 від 05.05.2020 р. екзаменаційна сесія буде здійснюватися у дистанційному режимі. Захист курсових проєктів (робіт) відбувається за розкладом, затвердженим кафедрою, та розміщеним в новинах веб-ресурсу дисципліни у ВНС. Готова курсова робота надсилається на корпоративну поштову скриньку викладача у домені @lpnu.ua або завантажується через інструментарій «Завдання» у відповідній дисципліні ВНС (спосіб подання завчасно узгоджується з викладачем). Дистанційний захист студентом свого курсового проєкту (роботи) перед комісією в режимі відеоконференції відбуватиметься у Microsoft Teems, зайшовши через Вашу е-адресу в домені @lpnu.ua. Для цього Ви входите у Microsoft Teems в обліковий запис, набравши за зразком Bohdan.Panchuk.PV.2017@edu.lpnu.ua або Bohdan.Panchuk.PVz.2017@edu.lpnu.ua та вводите пароль, аналогічний до того, що використовується у ВНС. Ви будете додані до відповідних команд та каналів, за якими Ви можете увійти і приєднатися до захисту курсової роботи. Ви отримаєте повідомлення про проведення заходу у дистанційному режимі через е-пошту у домені @lpnu.ua.