![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/10/15/illustrations/istrsembil-2019-6t.jpg?itok=A5WRFlWW×tamp=1571214516)
Представники Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола – директор професор Олександр Мороз, декан магістратури доцент Ірина Казимира й асистент кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Марія Руда – взяли участь у семінарі, що відбувався у Гродненському державному університеті імені Янки Купала (Гродно, Білорусь) 8–11 жовтня 2019 року.
Цей семінар – уже другий (перший відбувся у Таллінні, Естонія у січні 2019 року) і є частиною роботи над міжнародним освітнім проєктом EduBUP «Переосмислення педагогіки для впровадження освіти для сталого розвитку в країнах Балтійського університету» (Re-thinking of pedagogy for implementing education for sustainable development in the Baltic University Programme countries). Координатором Програми Балтійського університету є Університет Упсали, Швеція, проєкт виконується за фінансової підтримки Шведського Інституту.
Представники Інституту сталого розвитку підготували презентацію і доповідь за результатами роботи над проєктом. У ній політехніки розповіли про формування екологічної компетентності студентів із застосуванням принципу активного навчання, про свої просвітницькі заходи та еко-ініціативи, співпрацю з громадськими екологічними організаціями, про свої кроки на шляху втілення цілей сталого розвитку у життя. Презентацію згодом буде розміщено на офіційному сайті Програми Балтійського університету.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-1.jpg?itok=z9zEHGMG×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-2.jpg?itok=REuLX1a4×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-3.jpg?itok=xPUG9Gd9×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-4.jpg?itok=4ZFFuwna×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-5.jpg?itok=CqK96apK×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-6.jpg?itok=xWubLHPJ×tamp=1571214516)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/10/15/gallery/istr_sem_bil-2019-7.jpg?itok=EkWh6Y_X×tamp=1571214516)