![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/10/22/illustrations/pmv-lnu-2020-1.jpg?itok=52Ie9WKK×tamp=1603366965)
У рамках стажування аспірантів кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у Центрі політичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему «Сучасні методи та інструменти наукового дослідження суспільно-політичних процесів: внутрішньодержавний та міжнародний вимір».
Анатолій Романюк – директор Центру політичних досліджень, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка, та Віталій Литвин – доктор політичних наук, професор кафедри політології ЛНУ, розповіли про особливості використання математичних методів у дослідженні сучасних внутрішньодержавних та міжнародних процесів, зокрема, продемонстрували приклади застосування математичного моделювання у вивченні електоральних процесів.