Співпраця з коледжами

Інститут архітектури та дизайну має підписано ряд угод із коледжами Львова та України, за якими на основі інтегрованих навчальних планів випускники цих закладів можуть поступати на 3 курс навчання за напрямом «Архітектура» на денну або заочну форми навчання.

Коледжі, випускники яких поступають в Інститут архітектури та дизайну (зокрема, групи кафедри АП) на напрям підготовки «Архітектура» за спеціальними умовами:

• Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету;
  • Вінницький коледж будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури (Вінницький будівельний технікум);
  • Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну;
  • Державний вищий навчальний заклад «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну»;
  • Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну;
  • Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж».

За додатковою інформацією звертайтесь у деканат Інституту Архітектури та дизайну декана базової освіти – Іваночко Уляни Ізяславівни.

Оновлено 4 years 4 міс тому