![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/04/13/illustrations/yzobrazhenye016t.jpg?itok=1Bx7ntpu×tamp=1492063081)
До Львівської політехніки на Міжнародний воркшоп Urban density lab Lviv 2017 з’їхалося майже сто учасників, студентів архітектурних шкіл із України, Польщі й Австрії. На сьогодні це найбільший воркшоп за всю історію його провeдeння.
До заходу долучився головний архітектор Львова Юрій Чаплінський. Він прочитав студентам лекцію про розвиток Львова. А викладачі ІАРХ розповіли про урбаністичну щільність. Упродовж тижня студенти працювали над своїми концепціями. У червні вони з’їдуться знову, щоб представити свої готові проекти вже в міськраді.
– Цього разу маємо 16 проектних груп. Ми запропонували учасникам воркшопу створити проекти на двох ділянках – позаду церкви св. Анни і від головного до приміського залізничного двірця. Після ретельного вивчення території, яке тривало близько п’яти годин, студенти взялися виготовляти макети, – розповідає завідувачка кафедри містобудування Галина Петришин.
Отож, кожна група представила свій варіант забудови виділених територій, про які в нас кажуть «проблемні», а за кордоном – це шанс для втілення цікавих можливостей. Скажімо, на ділянці за церквою св. Анни – гарний краєвид на місто. Отож, на цій території можна збудувати терасне житло із зеленими дахами. Австрійські студенти негативно сприйняли забудову на місці мехсклозаводу. Також подивовані, що при виході з головного вокзалу – відразу проїжджа частина, адже такого давно нема за кордоном.
Загалом мета воркшопу Urban density lab – підвищення містобудівної щільності. Цікаві проекти учасників можуть стати реальною пропозицією нашим архітекторам.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_002.jpg?itok=zU0_Hrrm×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_003.jpg?itok=gFZhzle1×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_004.jpg?itok=vziIESnY×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_010.jpg?itok=ESm2l-K9×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_014.jpg?itok=rlR3jUwI×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_016.jpg?itok=vAylCj7Q×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_025.jpg?itok=KKjC5_D6×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_030.jpg?itok=84SEK7p3×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_038.jpg?itok=261auTFv×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_044.jpg?itok=94tc1WVg×tamp=1492063081)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/04/13/gallery/yzobrazhenye_050.jpg?itok=bIuW_oaa×tamp=1492063081)