Набути досвіду у протилежних регіонах: на кафедрі АФМ дізнавалися про можливості Програми національних обмінів

7 листопада 2017, 09:34
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

На кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту відбулася лекція «Можливості Програми національних обмінів. Як успішно заповнити заявку». Її провели комунікаційний менеджер проекту «Містки громадської активності» Ірина Баран і координатор Програми національних обмінів Ірина Видра.

Студенти дізналися про Програму національних обмінів, яка діє в Україні від 2016 до квітня 2018 року. До неї можуть долучитися як громадські організації, так і фізичні особи. За її умовами, треба підготувати цікавий проект і отримати мікроґрант на його реалізування в географічно протилежному регіоні і таким чином водночас набути нового досвіду, налагодити цікаве партнерство. Також можна написати грант не лише задля здійснення проекту у протилежному реґіоні, а щоб запросити цікавих осіб із цього реґіону до свого університету й підготувати дослідження крізь призму їхніх вражень.

На сьогодні за Програмою національних обмінів понад 300 проектів зреалізували молодіжні лідери, журналісти, письменники, громадські активісти. Тематика їхніх досліджень дуже різноманітна: антикорупційна, мистецька, пізнавальна…

Доцент кафедри АФМ Оксана Химич розповіла присутнім про власний досвід участі в цьому проекті разом зі студентами у Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара.